Adana Havalimanı Reklamları

Adana havalimanı reklamları neden önemli olduğunu anlamak için Adana’nın konumuna öncelikle bakmak lazım. Adana Türkiye’nin en kalabalık yedinci ili olma özelliğindedir. Nüfusu 2021 verilerine göre yaklaşık olarak 2.263.373’dür. Adana’nın bulunduğu coğrafik konum olarak doğusunda Osmaniye, Kuzeydoğusunda Kahramanmaraş, Güneydoğusunda Hatay ve Kuzeybatısında ise Niğde olup batısında Mersin yer almaktadır. Bu şehirlerin en temel özelliği hiçbirinde havalimanı olmadığıdır. Doğal olarak uzak şehirlerden Adana’ya gelmek isteyen kişilerin çoğu Adana ilinde bulunan “Şakirpaşa” Havalimanını kullanmaktadırlar.


Adana havaalanı reklamları şu açıdan da cazip olmaktadır. Adana havaalanında hem iç hem dış hatlar yoğun bir şekilde faaliyet göstermektedirler. Doğal olarak bir sene içinde yaklaşık olarak 4.000.000 kişi Adana Şakirpaşa Havalimanını kullanmaktadır. Bu da şu demek oluyor ki Adana havalimanı reklamları vererek geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış olacaksınız.

Adana’da her zaman ekonomi ve sanayi ön planda olmuştur. Doğal olarak burada üretilen ürünler ve verilen hizmetin tanıtımı yapılması gerek ki hem firma olarak gelişim gösterilsin hem de ticari kazanç oranı artsın. Tanıtım yolunun en kolay metodu ise reklamdır. Firmalar reklam ile marka değerini koruduğu gibi markaları da potansiyel müşteri kitlesinde akılda kalmış olacaktır. Adana ilinde reklam verme hizmetinde uzun yıllar alan tecrübesi olan Zenith Medya aracılığı ile güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Outdoor reklam konusunda uzmanlaşmış firmamız havalimanı reklamları konusunda da uzmanlaşarak sizler için Adana havalimanı reklamları konusunda her zaman yardımcı olmak için hazırdır.

Adana Havalimanı Reklam Fiyatları 2023

Adana havalimanı reklamları ile ilgilenen firmaların en çok merak etmiş olduğu konuların başında Adana Havalimanı Reklam Fiyatları 2023 gelmektedir. Adana Havalimanı Reklam Fiyatları 2023 için sabit bir fiyat vermek mümkün değildir. Bunun en temel sebebi reklamın nerede yayınlanacağıdır. Hangi zaman aralığında kaç gün yayınlanacak gibi bir çok etken Adana Havalimanı Reklam Fiyatları 2023 için değişkenlik oluşturmaktadır. Güncel ve size özel fiyat için www.zenithmedya.com web adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana Havaalanı Reklam Avantajları Nelerdir?


Adana havalimanı reklamları hem iç hatlarda hem dış hatlarda yayınlanabilir. Ayrıca havaalanı dış mekânında yayınlanacağı gibi iç mekânlarda da yayınlanabilir. Adana havalimanı reklamları yolcuların maddi imkânları açısından değerlendirildiğinde gelir seviyesi biraz daha üst düzey olan kişilere ulaşmış olacaktır. Adana havalimanını günlük olarak yaklaşık 7.000-10.000 kişinin kullandığı düşünürse markanızın gelişmesi, rakip firmalara fark atmanız noktasında Adana havalimanı reklamları önem arz etmiş olacaktır.