Ankara Billboard Kiralama

Ankara billboard kiralama ile Ankara ilinde hizmet veren veya markalaşmaya çalışan firmalar tarafından tercih edilen reklam mecralarındandır. Yoğunluk olan hem insan hem de araç bakımından yerlerde markanızın tanınmasını sağlayan reklam yöntemlerinden biri de billboard reklamlarıdır. Gününü büyük kısmını hatta 8-9 saatini dışarıda geçiren kişilere ulaşmak için çokça tercih edilmektedir.

Yaşam koşulunun her geçen gün zorlaşması insanların bulunduğu bölgenin nüfusunun artması çalışmak için oturduğu yerden başka bir bölgeye giden veya eğitim almak için (dershane, kurs, özel okul, üniversite, proje okul vb.) sürekli bir yerden bir yere hareket halinde olan kişiler için firmaların markalarını ve ürünlerini/hizmetlerini en kolay ve etkili bir şekilde hedef kitlesine ulaştırma aracı Ankara billboard kiralama ile mümkün olmaktadır.


Açık hava “outdoor” reklamlarında her geçen kendini gösteren Zenith Medya sizlere sadece billboard reklamlarında değil, bunun yanında CLP reklamları, megalight reklamları, köprü/alınlık reklamları, sinema reklamları, elektrik direği reklamları, metro reklamları gibi bir çok alanda da reklamlarınızı potansiyel müşterilerinizle buluşturmaktadır.

Ankara billboard kiralama olarak sizlere reklam mecrası kiralamanın yanında ayrıca, iyi bir tasarı da yapmaktayız. Çünkü iyi bir tasarı sizin reklam yüzünüz olacak ve kişilerin hafızasında yer almanızı sağlayacaktır. Tasarı iyi bir reklamın önceliği olması gerekmektedir. Tasarı içinde de sizi temsil edek kurumsal kimliğiniz olacak olan bir kurumsal logo da önem arz etmektedir. Tüm bunlarla birlikte reklamınızın etkisi ve kalitesi artacaktır.

Ankara Billboard Kiralama Ücretleri 2023

Ankara billboard kiralama hizmetimiz 2022 yılında nasıl ki sizleri üzmediyse Ankara Billboard Kiralama Ücretleri 2023 yılı için de aynı politikayla devam edecektir. Ankara Billboard Kiralama Ücretleri 2023 yılı için vakit kayıp etmeden hemen https://www.zenithmedya.com/iletisim aracılığı ile bizlere ulaşın. Reklam danışmanımız ile size özel Ankara Billboard Kiralama Ücretleri 2023 yılı için ücretler belirlenecektir.

Billboard Reklamların Avantajı Nedir?

Ankara billboard kiralama ile yapacağınız billboard reklamları ile firmanız yoğun bir insan ve araç trafiğinin olduğu yerlerde aynı zaman diliminde bir çok kişi tarafından görülmüş olacaktır. Billboardlar genelde yer olarak kalabalık yerlerde yapılandırılmaktadır. Bundan dolayı geniş bir hedef kitleye görünme imkânınız olacaktır. Ayrıca reklam için ayrılan alanın geniş olması sebebiyle de mesajlarınız görselleriniz rahat bir şekilde panoya konumlandırılacaktır.

Ankara billboard kiralama ile reklam panosu diğer reklam ünitelerine göre daha geniş olması sebebiyle reklamda markanız ve kurumsal logonuz net bir şekilde görünür olacağından rahatlıkla hatırlanabileceksiniz.