Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2023

Ankara ilinde faaliyet gösteren, Ülkemizin başkenti Ankara’da hizmet veren firmaların rakip firmalara göre öne çıkma yöntemlerin en başında reklam çalışmaları gelmektedir. Özellikle son 10 yılda hızla gelişen açık hava reklamcılığı içinde ön planda olan ünitelerin başında billboard reklam panoları gelmektedir. Doğal olarak reklam vermek isteyen firmalar da Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2023 ne kadar olduğunu merak etmektedirler.

                Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2023 yılında geçen senelerde olduğu gibi bütçe dostu olmaya devam etmektedir. Ücretten önce alacağınız hizmet daha önemli olmalıdır. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyle 2022 yılında olduğu gibi bu senede sizlere destek ve hizmet vermeye hazırız.


                Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2023 alacağınız hizmete göre değişkenlik gösterecektir. Ankara ilinde reklam vermeye karar verdiğinizde reklamcılığın doğru adresi olan Zenith medya’ya ulaştığınız zaman sizinle birlikte süreci planlıyoruz. Öncelikle sizden firmanızın faaliyet alanı hakkında detaylı bilgiler ediniyoruz. Edinmiş olduğumuz bilgilerle birlikte sizinle aşağıdaki hususları belirliyoruz. Bunlar:

·         Ankara’da hizmet veren firmanızın Ankara’nın hangi bölgesinde çalıştığı,

·         Firmanızın Ankara ilinde hangi bölgede ön plana çıkmak istediğidir.

Bu temel iki bilgi reklam ajansınıza nasıl bir yol haritası çizeceği ile ilgili olarak ipuçları verecektir.

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2023’ü belirleyecek diğer unsurlar ise şu şekilde sıralanabilir:

·         Firmanıza ait elinizde hazır tasarım olup olmadığı (Reklam tasarımınız yoksa Zenith Medya olarak sizlere reklam tasarımı da yapmaktayız),

·         Hangi bölgeden billboard reklam panosu istediğiniz,

·         Kaç adet billboard reklam panosu istediğiniz,

·         Kaç günlük bir kiralama yapacağınız.

Neden Billboard Reklamını Tercih Etmeliyim?

Ankara ilinde billboard reklam panoları Ankaralıların gün içinde en çok bulundukları yerlerde konuşlandırılmaktadır. Bu da sizlere markanızın çok kolay bir şekilde aynı zaman diliminde çok fazla insana ulaşmasını sağlar. Billboard reklam panoları ile yayınlanacak reklamlarınız günlük yaşamının neredeyse yarısını dışarıda geçiren potansiyel müşteri konumundaki insanların dikkatlerini ve ilgilerini çekerek müşteri elde etmeye çalışılmaktadır.

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2023 ile daha fazla müşteriye ulaşmış olacaksınız. Bunun yanında markalaşma çalışmanız daha kolay ve etkin olacaktır. İyi bir reklam ve tasarım kişilerin hafızasında yer etmenizi sağlayacaktır. Evden işe, işten eve giden bir kişi aynı yerden en az iki defa geçecek ve geçtiği yerde sizin reklamınızı göreceğinden markanız kişinin hafızasında yer edinmeye başlayacaktır.

Billboard Nasıl Kiralanır?

Billboard kiralamaya karar verdiğiniz takdirde yapmanız gereken tek işlem https://www.zenithmedya.com/iletisim adresinden bizlere ulaşmaktır. Gerisi yılların vermiş olduğu tecrübeyle profesyonel ekibimize kalmıştır. Siz gönül rahatlığı içinde beklerken bizlerde sizin için gerekli çalışmaları yapıp alternatif mekanlarla sizlere sunum yaparak yerinizi ayırıyoruz.