Ankara Büyükşehir Belediyesi Reklam Panoları

Her geçen gün artan nüfusuyla Ankara 2020 nüfus sayımlarında nüfusu yaklaşık 6.000.000 (altı milyon) olmuştur. Ankara’da artan nüfus yoğunluğuyla birlikte Ankara ilinde ticaret yapmak isteyen firmalar ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve daha çok müşteri çekmek için Ankara ili genelinde Ankara Büyükşehir Belediyesi reklam panoları hakkında bir arayış ve inceleme içine girmişlerdir.


Ankara Büyükşehir Belediyesi reklam panoları açık hava reklam türleri arasında yer almaktadır. Açık hava reklamlarının her geçen gün farkındalığının öne çıkmasıyla işletme ve firmalar ürünlerini bu mecralarda tanıtmak istemektedirler. Ankara Büyükşehir Belediyesi reklam panoları kendi içinde çok farklı türleri barındırmaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır:

·         Billboard reklamları,

·         Raket (clp) reklamları,

·         Duvar reklamları,

·         Dijital ekran reklamları,

·         Megalight reklamları (Afiş Değiştiricili),

·         Kuleboard reklamları,

·         Megaboard reklamları,

·         Köprü ve üst geçit reklamları,

·         Ego otobüsü giydirme reklamları,

·         Metro reklamları,

·         Üniversite reklamları,

·         Esenboğa Havalimanı reklamlarıdır.

Tüm bu üniteler firmaların ürün ve hizmetlerini potansiyel müşterilerine tanıtma araçlarıdır. Bu çeşitli reklam araçları içinde en çok tercih edilen ise billboard reklam panolarıdır. Billboard reklam panoları yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu alanlarda dikkat çekici bir özelliği vardır. bu dikkat çekicilik noktasında ayrıca billboard reklam panolarının boyutları da hedef kitleye adeta ben buradayım dercesine dikkat çekmektedir.

Ankara Büyükşehir Belediyesi reklam panoları reklam firmalarından veya reklam ajansları tarafından kiraya verilmektedir. Uzun yıllar reklam konusunda çalışmaları olan Zenith Medya bu süreçte tüm bilgi birikimi ve tecrübesiyle sizlerin yanında yar alacaktır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Reklam Panoları Fiyatları

Ankara Büyükşehir Belediyesi Reklam Panoları Fiyatları firmalar tarafından en çok merak edilen konulardan biridir. Ankara Büyükşehir Belediyesi Reklam Panoları Fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen firmaların bilmesi gereken ve kendilerinin karar vermesi gereken en öneli konu hangi reklam türünün kullanacaklarıdır. Yukarıda bahsedildiği üzere çok farklı reklam üniteleri var her bir ünitenin reklam ücreti farklı olduğu için bu soruya net bir cevap verememekteyiz.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Reklam Panoları Fiyatları tercih edeceğiniz ünite, tercih edeceğiniz alana, reklam ünitesini kullanacağınız zaman dilimine göre değişmektedir. İstediğiniz ünite ve zaman dilimine göre sizin için reklam planlaması yapmak için www.zenithmedya.com web adresinden bizlere ulaşınız.

Billboard Panosu Ölçüleri Nelerdir?

Billboard reklam panolarının ölçümleri şu şekildedir:

·         Megaboard: 570 x 270 cm,

·         Kuleboard: 1200 x 600 cm,

·         Megalight: 341 x 245 cm.