Billboard Kiralama Fiyatları 2022

Billboard kiralama fiyatları 2022 yılında diğer yıllara oranla yüzde 25-30 civarında artış göstermiştir. Billboard reklam fiyatları kiralanacak billboard adeti ve süresine göre değişkenlik göstermektedir. Bu kapsamda kullanım adeti ve süre arttıkça fiyatlar da o oranda azalacaktır.

Billboard kiralama fiyatları 2022 reklam verenlerin sıklıkla merak ettiği soruların başında gelir. Bu bağlamda en uygun fiyat garantisi ile çalışan Zenith Medya’dan medya planı talep etmek için hemen https://www.zenithmedya.com/iletisim sayfasını ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Billboard Reklam Fiyatları

Billboard reklam fiyatları aynı şehirde kullanım yapılacak semte göre farklılık göstermez. Billboard kiralama fiyatları medya planınızda yer alan kullanım süresi ve adetine göre değişmekle beraber, afiş tasarımı ve baskı bedeli de fiyatları etkileyen diğer etmenlerin başında gelir.

Ayrıca billboard afişlerinin panoya yapıştırılmasıyla ilgili 35 TL’lik operasyonel bedel alınmaktadır. Billboard kiralama fiyatları 2022 yılı içinde maliyet etkin hale getirmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Billboard Reklamları Kullanmalıyız?

Yolda eşinizle, çocuklarınızla yürürken karşınızda kocaman bir reklam panosu ve reklam panosunda çocuğunuzun en sevdiği oyuncak reklamı var. Ya da eşinizin uzun süredir almayı planladığı bir parfüm veya kozmetik ürünle karşılaştınız. O anda gerek çocuğunuz gerekse eşinizin algıları reklam panosu tarafından uyarıldı ve o ürünü almanız için size karşı ısrarlar başladı. İşte reklamı veren firma görevini yerine getirmiş oldu.

Günlük yaşamınızda siz farkında olarak veya farkında olmadan gözünüz sürekli yol kenarında cadde başlarında asılı olan bir ürünün veya hizmetin tanıtıldığı reklam panosuyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Üretici firma olarak reklamlarınızın doğru adrese teslimi veya hedef kitleye en yaygın bir şekilde ulaşması için doğru reklam ajansını bulmanız gerekmektedir. Bu noktada Zenith Medya tecrübesi ve analitik düşünen personeliyle sizlere yardım için her zaman hazır billboard kiralama fiyatları 2022 en güncel fiyatlar için yanınızdadır.

Reklamlar için tercih sırasının başında açık hava reklamları yer almaktadır. Ancak tercih ile birlikte doğru alanın da tercihi reklamınızın doğru hedef kitlesine ulaşmasında çok önemlidir. Bundan dolayı doğru reklam ajansı tercih etmeniz gerekmektedir. Zenith Medya sizden reklam hedefinizi dinledikten sonra yapacağı istastiksel veri ve analizler neticesinde elinde bulunan geniş portföyünden size en uygun olanı önererek ödeyeceğiniz ücretten maksimum fayda sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Reklamlarınızı Nerede Yayılıyoruz?  

Reklamınızın yayınlanmasını istediğiniz bölgede yaya ve araç yoğunluğunun en fazla olduğu billboard reklamları ile sizi görünür hale getiriyoruz. 

Açık hava reklamında etkisi ve size dönütü çok kuvvetli olan giantboard reklamlarında markanızın farkındalığını artıyoruz.

Outdoor reklam ünitelerinin başında gelen dijital ekran reklamları ile sizi teknoloji tanıştırıyoruz.

Son dönemlerde tercihlerde üst sırada yer alan CLP reklamlarıyla sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz.Doğru Reklamla Hedef Kitlenize Ulaşın

Gelişen pazarlama teknik ve yöntemleriyle rekabet her geçen gün kaçınılmaz hale gelmektedir. Bu rekabet içinde yerinizi doğru alabilmeniz için doğru reklam ajansını tercih etmelisiniz. Çünkü Zenith Medya olarak biz müşterilerimize sadece reklam yeri sağlamıyor. Onların bütçelerinin en efektif şekilde ve dönütünün maksimum olacak şekilde hizmet veriyoruz.

Doğru reklam doğru yer seçimiyle başlar. Sizlere yer tespiti açısından doğru ve etkili bir strateji geliştirerek lokasyon öneriyoruz. Bunu da reklam sektöründeki birikim ve tecrübemizle uzman personelimizle firmaya özel bir şekilde belirliyoruz. Bunun yanında firmanızın doğru hedef kitle seçiminde de yardımcı oluyoruz. Doğru hedef belirlenirse bu hedeflerin yoğun olarak bulunduğu alanlarda ki reklam panoları sizler için önerilmektedir. Billboard reklam fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için www.zenithmedya.com üzerinden web sayfamızı ziyaret edebilirisiniz.

Reklamlar Sadece Billboardlarda mı Verilir?

Zenith Medya olarak sadece billboard reklam portföyümüz yok. Sizlere uygun ve geri dönüşü çok yüksek olan ana arterler üzerindeki köprü (alınlık), kuleboard, megaboard ve ya yoğun hat alanlarındaki otobüslerde otobüs giydirme reklamları da planlanmalıdır. Bunlar firmanıza aylık olarak kiralanmakta ve etkisi çok yüksek olmaktadır.

Unutmayın ki reklamınız doğru planlandığında etkili bir sonuç verir. Aksi ödediğiniz ücretler boşuna harcanmış olur. Günün sonunda olan sizin bütçenize sermayenize olur.

Billboard kiralama fiyatları 2022 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Outdoor reklam planlamalarınız için Zenith Medya sektörel tecrübesiyle sizleri yalnız bırakmıyor. Siz de Zenith Medya’dan hizmet almak için https://www.zenithmedya.com/iletisim iletişim formu  doldurabilirsiniz.