Erzincan Havalimanı Reklamları

Erzincan havalimanında billboard, CLP, magaboard, pano gibi çok farklı reklam üniteleri mevcut olup Erzincan havalimanı reklamı düşünenler için bulunmaz bir fırsat sunmaktadır. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı Erzincan havaalanına gelen milyonlarca kişiye ürün tanıtımı ve marka bilinirliğini artırmak için eşsiz bir fırsat oluşturmaktadır. Erzincan havaalanı reklamı sayesinde aynı anda çok fazla tüketiciye erişim sağlamış olacaksınız. Unutmayın havalimanları hedef kitleye ulaşımda en etkin ve hızlı yoldur.


Havalimanları bulundukları ilde en hassas ve gösterişli binalardır. Yerli ve yabancı binlerce insanın uğrak yeridir. Erzincan havalimanı reklamı sayesinde sizde bu gösterişli ve ihtişamlı yerin bir parçası olacaksınız. Bu vesile ile marka tanıtımınız ve ürün tanınırlığınız üst seviyeye çıkacaktır. Rakip firmalara göre havanız daha artacaktır.

Zenith medya sizlere hazırlayacağı etkin ve akılda kalıcı reklam tasarımları ile Erzincan havalimanı reklam alanlarından en popüler yerleri sizin için ayıracaktır. Çalışmalarınız ve reklamlarınız emin elde müşterilerinizle buluşturulmak üzere profesyonel ekibimiz tarafından sizler için hazırlanacaktır. Havalimanı reklamlarındaki sektör tecrübesiyle sizlere hizmet vermektedir.

Erzincan Havalimanı Reklam Avantajları:

Erzincan havalimanı reklamlarını tercih edecek olan firmaların kazanımları ve avantajları şu şekilde sıralanabilir:

·         Farklı ürün (iç ve dış hatlarda bulunan billboardlar, CLP, stant alanları…), farklı kampanyalar ile yüksek kazanç elde etmeniz sağlanır.

·         Havalimanını kullanan orta ve üst seviye geliri olan milyonlarca kişilere doğrudan erişim ve markanızın görünürlüğünü sağlamış olursunuz.

·         Havalimanına gelen bir müşterinin en az ortalama 2 saat orada vakit geçireceğini düşünürsek hedef kitle ile uzun süreli bir etkileşim kurulmuş olacaktır.

·         Havalimanı kullanan kişilerin gözünde havalimanı farklı bir yer teşkil ettiği için orada yayın verecek markaların da seçkin marka olduğu yönünde bilinçaltı düşünce.

·         Maliyetinin farklı mecralara göre daha ekonomik olması.

Erzincan Havalimanı Reklam Fiyatları 2023

Erzincan havaalanı reklam fiyatları 2023 yılında da daha önceki senelerde olduğu gibi bütçe dostu olmaya devam etmektedir. Erzincan havaalanı reklam fiyatları 2023 reklamınızın yayınlanacağı alana göre değişkenlik göstermektedir. iç hatlar, dış hatlar gibi. Ayrıca, Erzincan havalimanı reklamı seçeceğiniz reklam ünitesine göre de değişkenlik göstermektedir. Tüm bu değişkenliklerden dolayı sabit bir ücret bildirimi mümkün olamamaktadır. Size özel ve güncel Erzincan havaalanı reklam fiyatları 2023 için https://www.zenithmedya.com/iletisim adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

               

               Uluslararası boyutta etki oluşturmak isteyen firmalar için marka tanıtımları yurt içi veya yurt dışı havalimanı alanlarında veya Erzincan havalimanı iç mekânlarda veya dış mekânlarda Erzincan havalimanı reklamları sayesinde hayallerine bir adım daha yaklaşmaktalar.