İstanbul Billboard Kiralama Fiyatları 2023

İstanbul billboard kiralama fiyatları 2023 yılına girmemiz sebebiyle İstanbul ilinde reklam vermek isteyen firmalar tarafından sıklıkla merak edilen konuların başında yer almaya başlamıştır. Billboardlar oldukça geniş kitleleri etkileyen bir açık haça reklam türüdür. İstanbul billboard reklamlarının akılda kalma etkisi yüksek olduğu için de tercih edilmektedir.

Ayrıca, İstanbul billboard reklam ünitelerinin İstanbul ilinde kalabalık insan ve araç trafiğinin olduğu yerlerde bulunması da ayrıca İstanbul billboard kiralama fiyatları 2023 bilgisi fazlaca ilgi odağı olmaya başlamıştır. İnsanlar okula giderken, işe giderken, hastaneye giderken veya cadde üzerinde dolaşırken sürekli billboard reklamlarını görmektedirler.


Hatta evinde veya çalışma mekanında pencereden dışarı bakarken bile billboard reklamları görülmektedir. Bundan dolayı da İstanbul billboard reklamları diğer reklam türlerine göre daha akılda kalıcı ve insan üzerine etkisi daha fazladır. En uygun ve bütçenizi sarsmayacak İstanbul billboard kiralama fiyatları 2023 için Zenith Medya her zaman yanınızda olacaktır.

Zenith Medya uzun yılardır billboard reklamları yanında Türkiye genelinde yapmış olduğu alınlık reklamları, havalimanı reklamları, metro reklamları, tramvay reklamları, sinema reklamları gibi açık hava veya kapalı alan reklam konusunda edinmiş olduğu tecrübeyle İstanbul billboard kiralama fiyatları 2023 için firmanızın bu tür reklamlardan faydalanması için yer ayrımını yapacaktır.

İstanbul Billboard Reklam Kiralama Süreci

Her geçen gün küreselleşen dünyada rekabetin artması ve ürün çeşitliğinin artması nedeniyle firmaların ürünlerinin tanıtması için farklı arayışlar içine girmeye başlamıştır. Örneğin yıllar önce bir kağıt mendil denilince kağıt mendil ile özdeşmiş firma ismi gelirken şimdi onlarca kağıt mendil üretimi yapan firmalardan dolayı her bir üretim yapan firmalar kendilerini tanıtmak markalaşmak ve ürünlerin, satmak için çeşitli yöntemler arayışındadırlar.

Bu arayışlar içinde son zamanlarda en dikkat çeken reklam ünitesi İstanbul billboard reklamları olmaya başlamıştır. Çünkü tüketiciler artık her cadde üzerinde bu tür reklam üniteleri ile karşılaşmaktadırlar. Firmalar tüketicisiyle iletişimi reklamla kurmakta olup bu reklam çeşitleri içinde de billboard reklamları gelmeye başlamıştır.

İstanbul billboard reklam verme süreci şu şekilde ilerlemektedir:

·         Firma bilgileriniz ve hitap etmiş olduğunuz müşteri yapısı bilgileriyle birlikte İstanbul’da daha çok hangi alanda hizmet vermek istiyorsanız o yerleşkeye göre uygun alanlar tespit ediliyor,

·         Kaç ünite ve ne kadar süreyle istediğiniz tespit ediliyor,

·         Belirlenen yerler sizlere sunularak olurunuz alınıyor,

·         Tespit edilen ve sizin tarafınızdan istenen alanlar sizin adınıza kiralanıyor,

·         Şayet reklam grafik tasarımını siz kendiniz yapmış iseniz tasarınız alınarak matbaaya verilerek özel basımları yapılmaktadır,

·         Ancak, reklam tasarısını siz yapmayacaksınız bünyemizde çalışan profesyonel tasarımcılar aracılığı ile size özel reklam tasarısı yapılıyor,

·         Baskısı yapılan reklam tasarısı billboardlara asılarak süreç tamamlanmaktadır.

İstanbul billboard kiralama fiyatları 2023 istediğiniz reklam ünite sayısı, reklamınızın aslı kalacağı gün sayısı, tasarının sizin tarafınızdan yapılıp yapılmayacağı gibi hususlardan dolayı değişiklik göstermektedir. en güncel ve size özel İstanbul billboard kiralama fiyatları 2023 fiyatları için https://www.zenithmedya.com/iletisim adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.