İzmir Billboard Kiralama Fiyatları 2023

İzmir billboard kiralama fiyatları 2023’den önce İzmir hakkında bilgi vermek istiyorum. İzmir tarihsel geçmişi İÖ 3000’li yıllara dayanan kadim bir şehrimizdir. İzmir’in keşfi ile başlayan süreçte İÖ 800’lü yıllara gelindiğinde artık içinde yerleşkeleri olan bir yaşam süren kent haline gelmiştir. İzmir bu özelliği ile de kent şehridir. Bu özelliği veren diğer unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

·         İzmir tapınakları,

·         Deniz ticaretine elverişli limanları,

·         Savunma tesisleri,

·         Kentsel yönetim tarzı.

İzmir’de toplam 30 ilçe bulunmaktadır. Toprak büyüklüğü yaklaşık 11906.85 km2 yüzölçümüne sahiptir. Nüfusu 2022 verilerine göre yaklaşık 4,5 milyondur. Ayrıca deniz kenarında olması ve bir çok ilçesinin deniz kenarında olması sebebiyle de özellikle yaz aylarında turistlerin ilgi odağı olmaktadır. Tüm bunlara ilaveten İzmir ilinde bulunan devlet ve özel üniversitelerde gençlerin burada bulunmasını sağlamaktadır.


Gerek ilin tarihsel ve kültürel yapısı, gerekse nüfusundaki artış sebebiyle İzmir ilinde ticari faaliyet göstermek isteyen firmalar tarafından İzmir ilinde reklam verme isteği her geçen gün artmaktadır. Bu ilgiye bir de ülke genelinde faaliyet gösteren firmaların ilgisi de eklenince İzmir genelinde bulunan açık hava reklam ünitelerinde yer bulmak zorlaşmıştır. Bununla birlikte firmalar İzmir billboard kiralama fiyatları 2023 fiyatlarını da merak etmektedirler.

İzmir Billboard Reklamları Ne İşe Yarıyor?

İzmir Billboard reklam üniteleri reklamcılıkta açık hava reklamları olarak geçmektedir. Açık hava reklam üniteleri içinde en dikkat çeken ve etkisi en yüksek olan ünite İzmir billboard’lardır. İzmir billboard reklam üniteleri İzmir’in en yoğun insan ve araç trafiğinin olduğu bölgelerde bulunması sebebiyle aynı zaman diliminde bir çok insana reklamlarınız görünmüş olacaktır.

Türkiye genelinde reklam ajanslığı yapan Zenith Medya ile İzmir ilinde istediğiniz bölgede size uygun reklam üniteleri kiralaması yapmaktadır. Billboard reklam ünitelerinin yanında alınlık reklamları, sinema reklamları, köprü reklamları, megalight reklamları gibi açık hava reklam ünitelerinin de kiralamasını yapmaktadır.

Tüketicilerin günlük yaşamlarında rutin olarak bulundukları dış mekânlarda evden işe, işten eve veya herhangi bir noktaya ulaşımlarında sürekli karşı karşıya kaldıkları billboard reklam üniteleri ile markanız göz önünde bulunmaktadır. Böylelikle markanız gücünüze güç katmaktadır.

Billboard Nasıl Kiralanır?

İzmir billboard kiralama fiyatları 2023 fiyatları uygun gelen firmalar billboard reklam üniteleri nasıl kiralanır diye merak etmektedirler. Merak edecek veya endişe edecek hiçbir konu yok. Siz reklam vermeye karar verdikten sonra biz sizler için gerekli araştırmaları yapıp yeriniz ayırıyoruz.

Öncelikle firma olarak sizin karar vermeniz gereken hususlar var. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

·         Kaç adet billboard kiralaması yapacaksınız,

·         Kaç günlük billboard kiralaması yapacaksınız,

·         İzmir’de hangi bölgede billboard reklamı vermek istiyorsunuz.

Bunlar sizin tarafınızdan belirlendikten sonra bizde sizin için uygun tarih aralığında yerinizi ayırarak reklamlarınızın billboardlara asılmasını sağlıyoruz. Vermiş olduğunuz tüm kararlar İzmir billboard kiralama fiyatları 2023’e ekti edeceğinden en güncel İzmir billboard kiralama fiyatları 2023 için https://www.zenithmedya.com/iletisim aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.