Samsun Havalimanı Reklamları

İş hacmini geliştirmek, satış oranını artırmak, yapmış olduğu hizmeti geniş kitlelere ulaştırmak isteyen tüm işletmeciler bu amaçlarını en iyi reklam ile yapabileceklerini bilmektedirler. Samsun havalimanı reklamları bu amaç için oldukça uygun bir mecradır. Neden Samsun havalimanı reklamları tercih edilmelidir? Bunu sizlere açıklamak istiyorum.

                Samsun havalimanı reklamlarını vereceğiniz havalimanının adı Samsun Çarşamba Havalimanı olarak geçmektedir. Samsun havalimanı 1998 yılında faaliyete girmiştir. Samsun 1919 yılında Kurtuluş Savaşı mücadelesin de ilk adımın atıldığı yerdir. 2 Eylül 1993 yılında Büyükşehir Belediyesi olmuştur. Orta Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Nüfusu yaklaşık 1.400.000’dir. Samsun havalimanı iç ve dış terminal şeklinde hizmet vermektedir.

                Bir önceki seneye göre her geçen sene yolcu sayısında %30 civarında bir artış göstermektedir yıllık yaklaşık 1.500.000 yolcu bu havalimanından geçmektedir. Yukarıda bahsedilen tüm bilgiler birlikte değerlendirildiğinde Samsun Havaalanı Reklamları neden önemli olduğu anlaşılmaktadır.

              

             Samsun havalimanı reklamları havalimanını tercih eden insanların profil yapısı açısından işletmelere ilham vericidir. Havalimanları ekonomik durumu biraz daha iyi olan kişilerin tercih etmiş oldukları seyahat yöntemlerindedir. Doğal olarak işletmelerin ürünlerinin/hizmetlerinin burada tanıtılmış olması potansiyel kitleyi müşteriye çevirme olasılığı daha yüksektir. Havalimanı reklamları ürün tanıtmak için en iyi yöntemlerden biridir.

                Samsun havalimanı reklam üniteleri şu şekilde sıralanabilir; Havaalanı billbord reklamları, Havalimanı megaboard reklamları, Havalimanı cephe giydirme reklamları, Havaalanı içi led ekranları ve Havaalanı içi panolarıdır.

Samsun havalimanı reklamları işletmelerin/firmaların ürün ve hizmetlerinin potansiyel müşteri kitlesine tanıtmanın en etkili yoludur. Samsun ili gerek coğrafik yapısı gerekse her geçen artan nüfusu açısından birçok kurumsal firmanın, işletmenin marka bildirimi yapması için uygun bir yerdir. Uzun yılardır Türkiye’nin her bir ilinde reklam faaliyeti gösteren firmamız Zenith Medya edinmiş olduğu tecrübe ve network sayesinde sizlere Samsun Havaalanı reklamları konusunda yardımcı olacaktır.

Samsun Havalimanı Reklam Fiyatı 2023

Samsun Havalimanı Reklam Fiyatı 2023 maalesef sabit bir bildirim verilemeyecek kadar kendi içinde değişkenlikler göstermektedir. Yukarıda Samsun Havalimanı reklamları ünitesinde görüleceği gibi havalimanı içinde farklı mecralar vardır. Ayrıca kullanım süresi kullanım tarihi gibi değişkenliklerde Samsun Havalimanı Reklam Fiyatı 2023 de değişkenlik oluşturmaktadır. En güncel ve size özel Samsun Havalimanı Reklam Fiyatı 2023 için https://www.zenithmedya.com/iletisim adresinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Samsun Havalimanı Reklamları Neden Önemlidir?

Samsun havalimanı reklamları özetle şu sebeplerden dolayı önemlidir:

·         Bulunduğu coğrafik konumu,

·         Toplam alanı 11.500 metrekare alana sahip olması,

·         İç hatlarda yıllık 1.5 milyon dış hatlarda yıllık toplam 500 bin yolcu kapasitesine sahip olması.