Giantboard Reklamları

Giantboard reklamları bir açık hava reklam türüdür. Açık hava reklamları, insanların günlük yaşantılarında dışarıda aktif bir şekilde vakit geçirmesine bağlı olarak tercih edilir. Her gün yolda, trafikte, durakta, okullarda alışveriş merkezlerinde veya marketlerde görülen bütün reklam panoları açık hava reklamlarına örnek gösterilebilir.

Giantboard Reklamları Nedir?

Gelişen teknolojiye bağlı olarak reklam sektöründe de çeşitli değişiklikler ve gelişmeler meydana gelir. Bu gelişmelere bağlı olarak sıklıkla tercih edilen billboard ve megalight reklamların haricinde giantboard reklamları da oldukça sık kullanılır.

Giantboard reklamları, dört tane billboardun birleştirilmesiyle oluşturulan bir reklam türüdür. Boyları 10 metre ve üstü olan Giantboard reklamları, 15 veya 30 gün olarak kiralanma seçeneğine sahiptir.

Görünürlüğü yüksek olan giantboard reklam panoları, özellikle uzun yüksekliğe sahip olması nedeniyle insanların dikkatini üzerine çeker. Uzun boyu ve ebatı nedeniyle bu reklam türü için en uygun yer açık hava mekanlardır. Ancak tercihe göre başka mekanlarda da kullanımı mümkündür. Giantboard reklamları hem kullanım yeri açısından hem de fiziksel özellikleri bakımından hedef kitleye erişmede büyük kolaylık sağlar.

Giantboard reklam panolarında hedef kitleye ulaşmak kadar panolarda kullanılan kalitede oldukça önemlidir. Giantboard reklamları hem geniş alan kaplaması hem de özel ışıklandırmalara sahip olması ve göz hizasında konumlanmasıyla açık hava reklamları arasındaki en dikkat çekici türdür. Ayrıca Giantboard reklamları yalnızca reklam vermek amaçlı kullanılmaz. Halkın bilgilendirilmesi, duyuruların ilan edilmesi veya kamu spotu olarak da kullanılabilir.

Giantboard Reklamları

Giantboardlara Nasıl Reklam Veririm?

Giantboardlarda reklam verebilmek için ajansımızla birlikte sizin için en uygun olan konumu seçmelisiniz. Giantboard reklamları için konum belirlendikten sonra sizin için en uygun olan kiralama seçeneğini belirleyebilirsiniz.

Kaç günlük kiralamanın sizin için yeterli olacağını belirledikten sonra rezervasyon yaptırarak Giantboard reklamı verebilirsiniz. Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken bir unsur vardır; eğer rezervasyonu kesinleştirmezseniz kesin rezervasyon yaptırmak isteyen tüketiciye öncelik verilir. Dolayısıyla sizin rezervasyonunuz iptal edilir. Bunun önüne geçebilmek için rezervasyonunuzu kesinleştirmeyi unutmamalısınız.

Giantboard Reklam Fiyatları Nedir?

Giantboard reklam fiyatları çeşitli etkenlere göre belirlenir. İlk etken kaç adet giantboard reklam panosunun kullanılacağıdır. Diğer bir etken ne kadar süreyle giantboard reklamlarının kullanılacağıdır. Kullanım adeti ve süre arttıkça giantboard reklam fiyatları da o oranda azalmaktadır.

Ayrıca konumlandıracağınız yerin konumuna ve önemine göre fiyatlar değişiklik göstermez.

Giantboard Reklamlarının Tüketiciler Üzerindeki Etkisi

Giantboard reklamları, görünürlüğü ve dikkat çekiciliği fazla olduğundan dolayı hedef kitleye ve çok sayıda insana kolay bir şekilde ulaşmaya olanak sağlar. Konum olarak stratejik noktalar da bulunduğundan dolayı insanların akıllarında kalıcı bir iz bırakır. Bu da size ve reklamını vermek istediğiniz hizmete prestij ve bilinirlik kazandırır.

Bir firmanın veya hizmetin bilinirliğinin artması ise ilgili firmaya veya hizmete duyulan güveni arttırır. Dolayısıyla firmaya veya hizmete duyulan güvenle birlikte reklam vermenizin ana amacı gerçekleştirilmiş olur. Firmanız veya hizmetiniz bilinirlik ve güvenilirlik ile orantılı olarak tercih edilir.

Giantboard reklamlarının çok yaygın kullanılmasının ve tercih edilmesinin nedeninin de bu olduğu söylenebilir. Siz de firmanızın veya reklamını vermek istediğiniz hizmetin, tüketiciler tarafından tercih edilmesini ve sektörde belli bir bilinirlik kazanmasını isterseniz Giantboard reklamları tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için hemen Zenith Medya ile www.zenithmedya.com adresi üzerinden hemen iletişime geçebilirsiniz