HAKKIMIZDA

Yeniliğe açık, dinamik ve teknolojiyi önemseyerek, güncellemeleri takip eden markaların pazarlama stratejilerine yön veren ve dijital dünyada markaların daha fazla görünür olmasına katkı sunan Zenith Medya, markaların daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlayıp profesyonel anlamda açık hava reklamcılık hizmetleri sunmaktadır.

Zenith Medya açık hava reklamcılığı alanın hizmet almak isteyen şirket ve markalara en yararlı olabilecek reklam hizmetleri hakkında teknik analiz ve araştırmalar yaparak nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini ve hangi stratejilerle ilerlemeleri gerektiğini hızlı bir aksiyon alarak belirlemekte ve markalara gelişim süreçlerinde yol arkadaşlığı etmektedir.

Zenith Medya kreatif düşünce yapısıyla hizmet veren, yeniliği ve yaratıcılığı önemseyen, açık hava reklamlarını dijital araçlarla harmanlayıp müşterilerine kaliteli ve oldukça profesyonel bir reklam süreci vadediyor. Reklamlarınızın etkili sloganlarla hazırlanması ve hedef kitlenize sunulmasını sağlıyor ve hedeflediğiniz süreden daha az zaman diliminde yüksek kitlelere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Zenith Medya teknolojiyi takip ederek, sektöründeki yeniliklere önem veren ve bu yenilikleri tüm çalışmalarında uygulayan bir yapıya sahiptir. Firmamız sektöründe zirvenin sahibi sloganıyla yola çıkmış ve tüm hizmet ve çalışmalarında müşteri memnuniyetini önemseyerek, sektöründe öncülük etmeye devam eden şirketlerden biridir. Önceliklerinizin belirlenmesi, reklamlarınızın yüksek kitlelere ulaşması ve reklamlarınızdan verim elde edebilmeniz için reklamlarınızın açık hava alanlarının hangi bölümlerinde verimli olacağını etkili çözümler ve analizlerimizle belirleyip, bu doğrultuda bir aksiyon alıyoruz.

Yeniliğe açık ve sürekli güncellenen yapısıyla Zenith Medya geleneksel reklamları dijital ve teknolojik araçlarla bir arada kullanmaktadır. Dijital reklamcılığıu geleneksel reklamcılıkla birleştirerek ezberleri bozan firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesini göz ardı etmeden müşterilerine ilerledikleri yolda çözüm ortağı olarak hizmet veriyor.

Açık Hava Reklamları Zenith Medya

Hedefimiz

Açık hava reklamcılığına dair hizmetlerimizi sunduğumuz ilk günden beri her zaman sektörün zirvesinde olma hayaliyle yola çıktık. Bu anlamda her müşterimizi ilk müşterimizmiş gibi görüp, heyecanlı ve istekli bir hizmet sunmaya devam ettik. Hizmetlerimizi teknolojinin henüz gelişmemiş olduğu yıllarda farklıklar ve etkileyici görsellerle sürdürdük. Teknolojinin gelişmesiyle bu anlamda firma olarak yapısal güncellemelere gittik. Dijital reklam araçlarıyla geleneksel reklam araçlarından biri olan açık hava reklamcılığını şirketimizin kültürü ve teknolojiyle harmanlayıp, hedef kitlemizdeki tüm şirketlere bu anlamda her zaman yaratıcı çözümler ve sonuç odaklı hizmetler sunduk.

Zenith Medya açık hava reklamcılığı alanında, açık hava reklamcılığına dair hizmetler sunan bir ajanstan daha fazlası. Her zaman özel hissettireceğimiz, ayrıcalıklı hizmetlerimizle müşterilerimizin, hizmetlerimizden verim elde etmesini sağlıyoruz. Sektörümüzün gelişimini destekliyor ve sektörde hedeflerimizi her zaman en üste dikerek sektörde lider bir marka olma hedefiyle çalışıyoruz.

Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak ve firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimizi açık hava reklamcılığı konusunda memnun etmek ve zirvenin sahibi olmaktır.

Misyonumuz

Hedeflerimizi belirlediğimiz bu yolda kaliteden ödün vermeden ve büyük bir saygı ve şirket geleneklerine bağlı kalarak müşterilerimizin her birine özel hizmetler sunup bu kaliteyi standart haline getirerek bütün müşterilerimize aynı inanç ve misyonla hizmet vermeyi sürdürmeyi amaçlıyoruz. Hedeflerine inancı tam olan ve güncellemelerle birlikte müşterilerine açık hava reklamcılığı alanında ezberleri bozan hizmetler sunmayı kendimize görev biliyoruz.

Markalarla insanlar arasında köprü vazifesi görmekten ziyade insanların kaliteli ve doğru hizmetleri alma konusunda kaliteli ürünler sunan firmaların reklamlarını yapıyor ve insanların doğru ürün ve hizmetlerden yararlanmasını sağlıyoruz. Türkiye genelinde Zenith Medya olarak önceliğimiz açık hava reklamcılığı konusunda bizlerden hizmet alan müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarını sağlamaktır. Bu gayeyle çıktığımız yolda müşterilerimize her zaman kaliteli hizmetler sunmayı, kendi adımıza bir zorunluluk olarak gördük ve özveriyle hizmetlerimizi sürdürmeye devam ettik.

Markaların, şirketlerin ve ölçeği fark etmeksizin bütün firmaların medya dışında fiziksel reklam araçlarını efektif bir şekilde kullanmalarına yardımcı olup, müşterilerimizin her birine özel hizmetler sunarak sektörümüzde zirvenin sahibi olma sloganıyla çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

Müşterilerine açık hava reklamcılığı konusunda kaliteden ödün verilmeyen ve başarı konusunda kendinden emin hizmetler sunmayı hedefleyerek bu yola çıkan yenilikçi bir firmayız. Teknolojinin adeta ışık hızında ilerlediği dünyamızda yeniliklerimizin devamını getirerek, zirvenin sahibi sloganıyla yola çıktığımız bu sektörde hedefimiz sektörümüzün lider firması olmak ve bu anlamda sektöre yeni katılan ve deneyime ihtiyacı olan firmalara örnek vizyonuyla ilerlemekteyiz. Vizyonuna ve şirketinin değerlerine özen gösteren personel kadrolarımızla sektörün duayen ve lider firmalarının zirvesinde yer alarak açık hava reklamcılık sektöründe her zaman kalite adına rekabetin olması vizyonuyla hedeflerimizi gerçekleştirme konusunda hizmetlerimizi sürdürüyoruz.