Tramvay Giydirme

Tramvay giydirme, tramvaylar üzerine uygulanan reklam amaçlı bir kaplama işlemidir. Tramvay giydirme işlemiyle beraber tercih ettiğiniz tramvay hattında, hizmet veren tramvay üzerine reklamınız giydirilir. Bu işlem aracın bulunduğu bölgedeki belediye yönetiminin izniyle bu işlem gerçekleştirilir. Ayrıca tramvay giydirme işlemi yalnızca reklam vermek amaçlı değil aynı zamanda bilgilendirme amaçlı da kullanılabilir.

Açık hava reklam türlerinden birisi olan tramvay giydirme, oldukça fazla avantaja sahiptir. Tramvaylar şehir içi ulaşımda çok önemli bir konuma sahiptir. Şehrin en kalabalık merkezlerine, semtlerine gün içinde birçok defa gidip gelen tramvaylar ile verilen reklam sabit bir noktada belirli bir hedef kitleye ulaşmak yerine, hareket halinde stratejik olarak birçok konuma ve daha büyük bir kitleye hitap etmenize imkân verir. Tramvay giydirme reklamlarıyla sıklıkla bir arada kullanılan otobüs giydirme reklamları için www.zenithmedya.com/otobus-giydirme-reklamlari linkine tıklayabilirsiniz.

Tramvay Giydirme Fiyatları

Tramvaylar, gün içinde birçok yolcuya reklamı ulaştırdığı gibi aynı zamanda birçok insana da reklamı ulaştırır. Üstelik dikkat çekici olması nedeniyle akılda kalıcı olarak yer edinmeyi sağlar. Hem giydirilen reklam alanının genişliği hem de sürekli hareket halinde olmasıyla beraber ulaştığı hedef kitleye oranla tramvay giydirme fiyatları diğer reklam türlerine göre daha uygun fiyatlıdır.
Diğer açık hava reklam ünitelerimiz için www.zenithmedya.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tramvay Giydirmenin Avantajları Nelerdir?

Birçok firma, reklam vermek amacıyla daha uygun fiyatlı olduğundan ve büyük kitlelere erişim sağlamayı kolaylaştırdığından dolayı açık hava reklamlarını tercih eder. Açık hava reklam türleri içinde de en çok tercih edilen türlerden biri olan tramvay giydirme ile birlikte, reklam vermek istediğiniz hizmete veya firmaya birçok avantaj sağlamış olursunuz. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir;

  • Hareketli reklamlar sabit reklamlara göre daha dikkat çekicidir. Bu nedenle diğer reklam türlerine göre daha çok insanın dikkatini üzerinize çekersiniz.
  • Dikkatleri üzerinize çektiğiniz için daha fazla insanın aklında yer edinirsiniz. Bu da marka bilinirliğinizi arttırır. Buna bağlı olarak tercih edilebilirlik oranınızda yükselme görülür.
  • Marka güvenilirliğinizin artmasını sağlar.
  • Gün içinde birçok stratejik nokta üzerinden geçiş sağlandığı için büyük kitlelere daha kolay ulaşabilirsiniz.
Tramvay Giydirme

İzmir Tramvay Giydirme

İzmir tramvay giydirme hizmeti kapsamında tercih edebileceğiniz birçok tramvay hattı vardır. Özellikle az sayıda vagonu bulunan tramvayları tercih etmek daha etkin bir yaklaşım olarak değerlendirilir. Çünkü az sayıda vagona sahip olan tramvaylar daha çok turistik ve alışveriş merkezi bölgelerine sefer düzenler. Bu durumda daha fazla insana ulaşma şansınızı artırmış olursunuz.

Antalya Tramvay Giydirme

Antalya’da da en çok tercih edilen reklam türlerinden biri tramvay giydirme reklam türüdür. Şehir içinde bir baştan diğer bir uca kadar olan güzergahlar üzerinde tramvay giydirme reklamı vererek çok sayıda kitleye ulaşmanız mümkündür. Üstelik yaz aylarında bir milyona yakın turiste reklamınızın ulaşma ihtimali oldukça yüksektir.

Tramvay Giydirme Reklam Fiyatları Nedir?

Tramvay giydirme reklamı vermek için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğer henüz tam karar veremediyseniz opsiyonel olarak rezervasyon yaptırabilirsiniz ancak kesin rezervasyon yaptırmak isteyen bir müşteri olursa sizin rezervasyonunuz iptal edilir. Vermek istediğiniz reklama ve tramvay hattına karar verdiyseniz vakit kaybetmeden rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

Tramvay giydirme reklamları kiralama sistemiyle çalışır. Belirli gün seçeneklerine göre reklamınızı vermek üzere kiralayabilirsiniz. Vermek istediğiniz reklamı bilmeden bir fiyat vermek doğru olmayabilir çünkü bazı faktörlerden dolayı fiyat üzerinde değişiklikler meydana gelebilir.

Tramvay giydirme fiyatları, reklamınızı vermek istediğiniz tramvay hattının geçtiği güzergahlara göre de değişiklik gösterebilir. Daha stratejik noktalardan geçen tramvaylar için ücret daha fazla olabilir. Aynı zamanda tramvay üzerine kaplama yapılacak olan malzemenin kalitesine göre de fiyatlar da değişme olur ancak diğer reklam türlerine göre daha uygun fiyatlı bir reklam türü olduğu için tüm bütçelere uygun bir tramvay giydirme reklamı kolaylıkla hazırlanabilir.

Siz de markanız için tramvay reklam hizmeti vermek istiyorsanız hemen Zenith Medya ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.