SEO Hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO hizmeti. İnternet üzerinde arama motorları yardımıyla yapılan aramalarda web sitenizin organik olarak ön plana çıkarma işlemine SEO hizmeti adı verilmektedir. Halk arasında en çok organik yükselme şeklinde de bilinmektedir. Evet, gerek organik densin gerek SEO hizmeti densin temel amaç web sitenizin doğal yöntemlerle google’a herhangi bir ücret ödemeden arama motorlarında ön planda görünmesini sağlamaktır.

SEO hizmeti ile arama motorlarının belirlemiş olduğu kriterleri yerine getiren web sayfaları Google tarafından ön plana çıkarılmaktadır. SEO çalışması iyi yapılmış bir web sitesi rakip firmalara ciddi bir fark atarak ticari hacimlerini artırmaktadırlar.

Arama motorlarında yapılan aramalar neticesinde sonuçlar sayfalar halinde kullanıcıya gelmektedir. Her bir sayfada yaklaşık 10 web sitesi bulunmaktadır. İlk 3-4. Sırada Google Ads (www.zenithmedya.com/dijital-pazarlama/google-ads) alan firmalar çıkmaktadır. Ardından ise SEO hizmeti iyi yapılmış web sayfalar sıralanmaktadır. Bu yüzden teknik ve içerik olarak iyi hazırlanmış SEO uyumlu web siteleri avantaj elde etmektedirler.

Seo Hizmeti

SEO hizmeti iyi yapılmış bir web sitesi demek web sitenizin kapısını açacak uygun bir anahtar kelime eşleşmesi yapılmış demektir. Arama motorları internet dünyasında yüklü milyarlarca web sitesini arayıcıya anahtar kelime yardımıyla getirmektedir. SEO hizmetinin temelini doğal olarak iyi bir anahtar kelime çalışması oluşturmaktadır.

Ancak, SEO paket çalışması çok kısa bir zaman diliminde cevap verecek bir çalışma değildir. Belli bir süre gerektiren bir çalışmadır. Bu süreyi ortalama 4-5 ay gibi bir süreç diyebiliriz.

Bu süre zarfında markanızın internette tanıtımını Google Ads yardımıyla yapabilirsiniz. Zenith Medya olarak Goole ads ve SEO danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış ekibimiz markanızın tanınırlığını artırmak için desteğe hazırdır.

Google Ads mi SEO Çalışması mı?

Etle tırnak nasıl birbirinden ayrılmaz ise Google Ads ve SEO hizmeti de birbirinden ilk başlarda ayrılmaz bir bütündür. SEO paketleri çalışması bir süreç gerektiren çalışmadır. Bugün itibarıyla markasını dijital ortama taşıyan bir firma öncelikle görünürlüğünü Google Ads danışmanı ile yapmak zorundadır. Daha sonra SEO hizmeti sonucu vermeye başladığında artık SEO paketleri çalışması ile devam edebilirler.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO hizmeti teknik bir takım işlemleri isteyen bir çalışmadır. Bu çalışmanın en başında hızlı çalışan, dizayn ve tasarısı güzel olan içerik olarak zengin bir web sitesi gelmektedir. Daha sonra bu web sitesini en iyi şekilde temsil edecek bir anahtar kelime ile eşleşmesi gerekmektedir. Daha sonra Google arama motorlarında dizgi çalışması yapılması gerekmektedir. En kolay ve basit anlaşılır şekliyle SEO hizmetinin temelini bunar oluşturmaktadır. Sizde markanızın görünürlüğünü artırmak istiyorsanız SEO danışmanımızdan destek almak için www.zenithmedya.com/iletisim adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Seo Paketleri