Web Yazılım

Firmanızın internet dünyasında yer alması için gereksinim duyduğu web yazılım konusunda profesyonel ve yaptığı işin önemini bilen bir ekip ile çalışmanız gerekmektedir. Kaliteden ödün vermeden ihtiyaçlarınız doğrultusunda web tasarımcı ekibimizle birlikte doğru çözüm ve maliyet ile sizleri web yazılım ile web sayfanızla buluşturuyoruz. Web yazılım her ne kadar kullanıcı tarafından görünmese de arka planda bir beyin görevi üstlenmektedir.

Günümüzde yaptığı iş ne olursa olsun tüm işletme sahipleri veya kişiler bilgisayar sistemleri ile içli dışlı olmaya başlamıştır. Günlük yaşamımızın her anında ihtiyaçlarımız doğrultusunda internetten bir şeyler aramaktayız ya da aklımıza takılan sorulara cevap bulmak için vakit geçiriyoruz. Tüm bunlar arayıcı konumundakilere web tasarımcısı tarafından oluşturulmuş web yazılım sayesinde ulaştırılmaktadır.

Web yazılım

Web yazılım sağlık sektöründen tutun, eğitime kadar, güvenlik sistemlerinden tutun ulaşım sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Ancak bunlar profesyonel bir web tasarımcısı aracılığı ile yapıldığı zaman anlam kazanmaktadır. Bu durumda doğal olarak web yazılım sistemlerine bağlılığı artırmakla birlikte her geçen gün gelişmesini de sağlamaktadır.

Tüm dünyanın internetle tanıştığı ilk dönemlerde www(word-wide-web) ile sadece bilgi içeren siteler yer almaktaydı. Bu sistemde sadece bilgi ve onu almak isteyen kullanıcı vardı. Başkaca bir etkileşim olmamaktaydı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte web tasarımcısı ile oluşan web sitelerinde artık her türlü kişisel verileri içerecek karşılıklı bir iletişim oluşturacak sistemler gelişmiştir. Bu da firmaların yaptıracağı web sitelerinin alanında profesyonellik kazanmış kişilerle çalışma zorunluluğu doğurmuştur. Zenith Medya olarak %100 güvenli yazılımlarla size özel kodlarla web yazılım yapmaktayız. İnternette ticari alanını genişletmek ve ticari kazancınızı artırmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçiniz.

Web Yazılımın Ticarete Olan Katkısı Nedir?

Web yazılım ile firmanız internet dünyasında görünür hale gelecektir. Ticari hayatta en önemli şey firmanın markalaşması ve rakip firmalara göre ön plana çıkması ayrıca ticari hayatı devam ettirmek adına kazanç sağlamaktır. İşte tüm bunlar da mobil uygulama yazılımlarında olduğu gibi iyi bir web tasarımcısı ile yapılabilmektedir.

Bunu daha somut hale getirerek açıklamak gerekirse Türkiye nüfusunun yaklaşık %75’i internet kullanmaktadır. Bunun sayısal karşılığı ise yaklaşık 60 milyonu bulmaktadır. İşte yaptıracağınız web yazılımlar sayesinde sizde bu 60 milyon kişi tarafından görünür hale geleceksiniz. Görünmek yeterli olmaz iyi bir web tasarımcısı tarafından cazip ve potansiyel müşteriyi çekecek web sayfası tasarımı da yapılması gerekmektedir.

Web tasarımcınızın aynı zamanda responsive konusunda da yetkin ve bilgili olmalıdır. Peki neden? Öncelikle responsive kelimesinin anlamını açıklayarak bu sorunun cevabını verelim. Responsive yapılacak web sayfasının aynı zamanda telefon ile de uyumlu olması demektir. Şunu unutmamak lazım ki internette vakit geçiren kişilerin büyük bir çoğunluğu akıllı (smart) cep telefonlarıyla işlerini halletmektedirler. Bunun için web tasarımcısının bu konuda da bilgi sahibi olması gerekmektedir. Mobil uygulama yazılımları için hemen https://www.zenithmedya.com/yazilim-hizmeti/mobil-uygulama-yazilimlari tıklayınız.

Web Tasarımcı

İyi Bir Web Yazılımın Özelliği Nedir?

Web yazılımlarımızın temel özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Kapsamlı ve her türlü programla bütünleşmiştir,
  • Değişime ve gelişime müsaittir,
  • Kullanıcı dostu,
  • Hızlı bir şekilde uyum sağlar,
  • Size özel yazılım kodları kullanılır,
  • Profesyonel web tasarımcısı ile web yazılımları yapılmaktadır,
  • En önemlisi bütçe dostudur.

Tün bu özellikte profesyonel web tasarımcısı eşliğinde çalışmak için www.zenithmedya.com/iletisim adresinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.