Mobil Uygulama Yazılımları

Her geçen gün internet kullanıcı sayısındaki artış ile birlikte işletmelerde bu kanalı kullanarak firmalarına ait ürün ve hizmetlerinin tanıtımını bu alana kaydırmaya başlamışlardır. Bununla birlikte potansiyel müşteri konumunda olan internet kullanıcılara yönelik online teknoloji gelişimleri arayışına girmişlerdir. Özellikle smart telefonların yani akılla telefonların oldukça fazla kullanılmasıyla ortaya yeni bir kavram mobil uygulama ve de mobil uygulama yazılımları çıkmıştır.

Bir çok firma satış yaptığı ürünlerini veya hizmetlerini veya kamu kurum kuruluşları, dernekler, sivil toplum kuruluşları vermiş oldukları hizmetleri uygulamalarla telefon vasıtasıyla vermeye başlamış olmaları reklam sektöründe yeni bir alan oluşturmuştur.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama geliştirme çalışmaları ile birlikte kullanıcıya aramış olduğu ürünle ilgili olarak kısa zamanda bulma, aradığı ürünü kolay bulma, başka firmalara ait aynı ürün ile karşılaştırma ve kıyaslama yapma, fiziksel olarak mağazaya gitmeden istediği ürüne veya hizmete ulaşabilme imkânları vermektedir. Doğal olarak işletmelerde bu mobil uygulamaları sistemlerine ayak uydurmak zorunda kalıyorlar.

Mobil uygulamaları ile bilgi çağı, teknoloji çağı veya dijital çağ olarak adlandırılan 21. Yüzyılda mobil uygulama yazılımları sayesinde mekân ve zaman kısıtlaması olmaksızın istenilen ürün/hizmet veya bilgiye ulaşım sağlanmaktadır.

Tüm bunlar iyi bir web yazılımcı https://www.zenithmedya.com/yazilim-hizmeti/web-yazilim tarafından yapılmaktadır.

Neden Mobil Uygulamaya Geçilmesi Gerekir?

Her şeyden önce mobil uygulamaya gelişen teknolojiye ayak uydurmak için geçiş yapmamız gerekmektedir. Bunla birlikte:

  • Akıllı telefonlardaki hızlı teknolojik gelişim,
  • Herkesin yanından hiç ayırmadığı adeta bütünleştiği çakıllı cep telefona sahip olması,
  • Kullanıcı dostu,
  • İnternet hızının artması ve internete erişimin kolaylaşması ile birlikte her yerden ulaşım sağlanması,
  • Cihaz ekranların büyümesi ile birlikte mobil uygulamalarından zevk alınması,
  • Mobil uygulamalarında hatırlatıcı özellikler sayesinde müşterilere firmalara sürekli hatırlatmış olmanız,

Gibi temel özellikler firmaların mobil uygulamasına geçmelerini hızlandırmıştır. Bunlara ilaveten mobil uygulama yazılımları sayesinde de hizmetler kişiye özel olarak sunulması da kullanıcılar açısından cazip olmaktadır. Zenith Medya olarak markanızı ve firmanızı mobil uygulamalarında en iyi şekilde temsil edecek olan özel mobil uygulama yazılımları ile tasarım yapmaktayız.

Mobil Uygulama Yazılımına Nasıl Sahip Olabilirim?

Mobil uygulamaya yönelik bir düşünceniz varsa süreci şu şekilde yürütüyoruz:

  • Tarafların sunmuş olduğu proje, proje uzmanlarımızca değerlendiriliyor,
  • Projenin ticari hedefi göz önünde bulundurularak planlama sürecinin yapılması,
  • Projeye uygun mobil uygulama yazılımları geliştirme,
  • Projenin teslimi.
Mobil Uygulama Yazılımları

Ayrıca sizin için tasarlanacak mobil uygulama hem android hem de İos; tarafından desteklenmesi de sağlanacaktır. Gelişen teknoloji ve bilişim dünyasında kişilerin hareketli hallerinde size ulaşmasını istiyorsanız www.zenithmedya.com/iletisim adresinden bizlere ulaşım sağlayın.